YUMMYTO Teriyaki Marinade Sauce 200ml
€ 2,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer heerlijke teriyakigerechten met Yummyto Teriyaki Marinadesaus. Deze veelzijdige saus is perfect voor het marineren van vlees, zeevruchten en groenten voordat u gaat grillen, roerbakken of bakken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 763 kJ / 182 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 41 g |
| waarvan suikers | 30 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.8 g |
| Zout | 7.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!