YUM YUM Thai Signature Instant Noodles Tom Kha Gai 100g
€ 1,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een romige en smaakvolle Thaise soep met Yum Yum Instant Thai Coconut Tom Kha Gai Noodle Soup. Deze instant noedelsoep bevat een rijke kokosbouillon met een vleugje kruiden, perfect voor een geruststellende en bevredigende maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 437 kJ / 104 kcal |
| Vet | 5.3 g |
| waarvan verzadigd | 2.5 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.5 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!