YUM YUM Instant Wok Noodles Grilled Chicken Flavour 70g
€ 0,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een snelle en smaakvolle maaltijd met Yum Yum Dry Noodle Grilled Chicken. Deze instantnoedels hebben een hartige smaak van gegrilde kip en taaie noedels, perfect voor een heerlijke snack of lichte maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2013 kJ / 481 kcal |
| Vet | 23 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 4.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.8 g |
| Zout | 5.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!