YUKI & LOVE Japanese Style Peanut Mochi 210g
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een heerlijke Japanse traktatie met deze pindamochi. Deze zachte en taaie rijstwafels zijn gevuld met een zoete en nootachtige pindapasta en bieden een heerlijke combinatie van texturen en smaken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1596 kJ / 380 kcal |
| Vet | 9.1 g |
| waarvan verzadigd | 3.4 g |
| Koolhydraten | 40.4 g |
| waarvan suikers | 51.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.2 g |
| Zout | 1.48 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!