YUKI & LOVE Boba Mochi Taro 120g
€ 3,29
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van zachte, chewy balletjes met een heerlijke taro smaak en een verrassende boba vulling. Deze unieke lekkernij van YUKI & LOVE is ideaal als zoete traktatie. Perfect voor een snelle, smaakvolle verwennerij. Bewaar op kamertemperatuur.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1323 kJ / 312 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 73.3 g |
| waarvan suikers | 47.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.7 g |
| Zout | 0.58 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!