X.O Guang Dong Rice Vermicelli 400g
€ 1,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van authentieke Aziatische smaken met deze fijne rijstvermicelli van X.O. Perfect voor roerbakgerechten, soepen, hot pots of snelle maaltijden. Voeg een delicate textuur toe aan uw favoriete oosterse recepten. Gemakkelijk te bereiden en te gebruiken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1480 kJ / 348 kcal |
| Vet | 0.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 78.9 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.9 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!