WOONGJIN Korean Morning Drink 500ml
€ 2,89
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Begin uw dag met een verfrissend en gezond drankje met Woongjin Korean Morning Drink. Deze Koreaanse drank is gemaakt met een mix van granen en bonen en biedt een nootachtige en lichtzoete smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 251 kJ / 60 kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 13 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!