WIND MILL Rice Flour 400g
€ 1,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Dit glutenvrije meel is gemaakt van fijngemalen rijst en is een hoofdbestanddeel van veel Aziatische keukens. Gebruik het om pannenkoeken, noedels en desserts te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1471 kJ / 346 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 0.02 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!