WIND MILL Glutinous Rice Flour 400g
€ 1,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Dit glutenrijke rijstmeel is perfect voor het maken van een verscheidenheid aan Aziatische desserts en snacks. Gebruik het om mochi, dumplings en andere taaie lekkernijen te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1487 kJ / 350 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!