WELPAC Dashi Konbu Dried Seaweed 113.4g
€ 5,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Dit gedroogde kelp-zeewier is een essentieel ingrediënt in de Japanse keuken. Gebruik het om dashi te maken, een smaakvolle bouillon die de basis vormt van veel Japanse gerechten, waaronder misosoep, ramen en meer.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 11 kJ / 3 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 0.6 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.22 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!