WELLTOP Pickled Shallots 185g
€ 1,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een pittig en knapperig element toe aan uw gerechten met Welltop Pickled Shallots. Deze ingemaakte sjalotten zijn perfect voor het toevoegen van een pittige smaak aan salades, sandwiches en Aziatisch geïnspireerde gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 364 kJ / 87 kcal |
| Vet | 0.3 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan suikers | 16.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.1 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!