WEI LIH Instant Spicy Beef Noodle Soup 85g
€ 0,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een pittige en bevredigende maaltijd met Wei Lih Instant Spicy Beef Noodle Soup. Deze instant noedelsoep bestaat uit een vurige bouillon met rundvleessmaak en taaie noedels.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1090 kJ / 465 kcal |
| Vet | 23 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan suikers | 0.8 g |
| Vezels | 1.4 g |
| Eiwitten | 9.6 g |
| Zout | 6.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!