WAI WAI Rice Noodles Kway Teow 400g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze veelzijdige rijstnoedels zijn een belangrijk onderdeel van de Zuidoost-Aziatische keuken. Gebruik ze om heerlijke wokgerechten, soepen en noedelgerechten te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1510 kJ / 361 kcal |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0.03 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!