VINH THUAN Bapao Flour 400g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer thuis perfecte dumplings met Vinh Tuan Dumpling Flour. Dit meel is speciaal gemengd voor het maken van dumplingverpakkingen en zorgt voor een zachte en taaie textuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1463 kJ / 348 kcal |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 5.4 g |
| Koolhydraten | 74.5 g |
| waarvan suikers | 12.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 11.1 g |
| Zout | 471 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!