VINASEN Seasoning Powder With Pork Flavour 200g
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
VINASEN smaakpoeder met varkensvleessmaak is een veelzijdige smaakmaker. Perfect voor het creëren van rijke bouillons, heerlijke soepen en smaakvolle roerbakgerechten. Voeg eenvoudig een authentieke Aziatische diepte toe aan uw maaltijden. Ideaal voor het snel bereiden van uw favoriete gerechten. Ontdek de volle smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 773 kJ / 184 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 37 g |
| waarvan suikers | 32 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.6 g |
| Zout | 57 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!