LOTUS GRAND Green Flat Rice 200g
€ 2,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze unieke groene rijstsoort staat bekend om zijn levendige kleur en licht nootachtige smaak. Gebruik het om kleurrijke en smaakvolle rijstgerechten, salades en desserts te creëren.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1272 kJ / 304 kcal |
| Vet | 0.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.1 g |
| Zout | 0.11 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!