UDANG MAS Prawn Crackers Spicy 80g
€ 1,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een pittige kick toe aan je snacktijd met Udang Mas Spicy Shrimp Chips Flavour. Deze knapperige garnalenchips zijn op smaak gebracht met een vurige kruidenmix, perfect voor wie van een beetje warmte houdt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2089 kJ / 500 kcal |
| Vet | 26.5 g |
| waarvan verzadigd | 2.4 g |
| Koolhydraten | 60.3 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.3 g |
| Zout | 2.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!