UDANG MAS Long Prawn Crackers 60gr
€ 1,99
Slechts 1 resterend op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een klassieke Indonesische snack met Udang Mas Long Kroepoek. Deze knapperige crackers zijn gemaakt met echte garnalen en bieden een bevredigende knapperigheid en een hartige smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 u |
|---|---|
| Energie | 2039 kJ / 487 kcal |
| Vet | 22.9 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 66.2 g |
| waarvan suikers | 5.5 g |
| Vezels | 1.04 g |
| Eiwitten | 3.4 g |
| Zout | 2.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!