TAI YANG MEN Dried Red Sichuan Peppercorns 50g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een krachtige en pittige smaak toe aan uw gerechten met TYM Red Sichuan Peppercorns. Deze aromatische peperkorrels zijn een belangrijk onderdeel van de Sichuan-keuken en bieden een uniek verdovend gevoel.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1322 kJ / 316 kcal |
| Vet | 8.9 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 34.8 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.7 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!