TRUNG NGUYEN Light Ground Coffee No.2 250g
€ 4,49
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Beschrijving
Geniet van een zachte en evenwichtige Vietnamese koffie met Trung Nguyen Light Ground Coffee. Deze blend biedt een mildere smaak met een delicaat aroma.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 920 kJ / 220 kcal |
| Vet | 11.9 g |
| waarvan verzadigd | 5.5 g |
| Koolhydraten | 14.2 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Vezels | 9 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!