TOTOLE Mushroom Seasoning Powder 227g
€ 7,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter de umami-smaak van uw gerechten met Totole Mushroom Seasoning Powder. Dit veelzijdige kruidenpoeder is gemaakt van een mix van paddenstoelen en kruiden, perfect voor het toevoegen van diepte en complexiteit aan soepen, wokgerechten en sauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 885 kJ / 221 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan suikers | 11.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 27.4 g |
| Zout | 33.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!