TOAN NAM Dried Bitter Melon Tea 100g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de gezondheidsvoordelen van bittere meloen met Toan Nam gedroogde bittere meloenthee. Deze thee is gemaakt van gedroogde bittere meloenschijfjes, bekend om hun unieke smaak en potentiële gezondheidsvoordelen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 87 kJ / 21 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.01 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!