TING TING JAHE Ginger Candy 24g
€ 0,49
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een zoete en pittige traktatie met Ting Ting Jahe Ginger Candy. Deze snoepjes bieden de verwarmende en verzachtende voordelen van gember in een heerlijke en handige vorm.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1590 kJ / 380 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| waarvan suikers | 80 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!