THAI DELIGHT Shirataki Konjac Rice 350g
€ 3,29
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een gezond en caloriearm alternatief voor rijst met Thai Delight Shirataki Konjac Rijst. Deze rijstvervanger is gemaakt van konjacwortel en is perfect voor mensen die een koolhydraatarm of glutenvrij dieet volgen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 38 kJ / 9 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0.6 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 3.6 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!