THAI DANCER Sweet Pineapple & Chili Sauce 150ml
€ 2,29
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een tropische zoetheid toe aan uw gerechten met Thai Dancer Zoete Ananassaus. Deze veelzijdige saus is gemaakt met echte ananas en is perfect om te dippen, te glaceren of om een fruitige toets toe te voegen aan uw culinaire creaties.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 654 kJ / 154 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 38 g |
| waarvan suikers | 34 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 1.8 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!