THAI DANCER Small Green Tapioca Pearl 454g
€ 2,59
Slechts 1 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze kleine groene tapiocaparels zijn perfect voor het toevoegen van een stevige textuur en levendige kleur aan uw bubbelthee, desserts en zoete lekkernijen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1461 kJ / 344 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 84 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.04 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!