THAI DANCER Pickled Ginger 100g
€ 1,59
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze ingelegde gember is een perfecte aanvulling op sushi en sashimi. De pittige smaak en levendige kleur reinigen het gehemelte tussen de happen door.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 128 kJ / 30 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7 g |
| waarvan suikers | 5 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 1.05 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!