TENCHO Red Pickle Ginger In Vinegar 45g
€ 1,99
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een pittige en verfrissende toets toe aan je sushi en Aziatisch geïnspireerde gerechten met deze ingelegde gember. De levendige kleur en pittige smaak reinigen het gehemelte tussen de happen door.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 92 kJ / 22 kcal |
| Vet | 0.3 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4.5 g |
| waarvan suikers | 0.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 7 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!