T’BEST Strawberry Aloe Vera Drink 500ml
€ 1,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
T’BEST Aardbei Aloë Vera drank, een verfrissende dorstlesser met een unieke, zoete smaak. Ideaal voor elk moment van de dag. Heerlijk gekoeld als verfrissing of als basis voor cocktails. Geniet van de exotische combinatie van aardbei en aloë vera!
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 209 kJ / 120 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 28 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!