T’BEST Mango Aloe Vera Drink 500ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
T’BEST Mango Aloe Vera drank: een heerlijke en verfrissende tropische dorstlesser met stukjes aloe vera. Perfect voor een zonnige dag of als smaakvolle toevoeging aan je maaltijd. Geniet van de exotische smaak van mango in deze ready-to-drink sap. Koel serveren voor de beste smaak.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 192 kJ / 40 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.06 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!