TARO Shredded Fish Snack spicy Flavor 52g
€ 2,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een pittige en hartige snack met Taro Shredded Fish Snack Spicy Flavour. Deze versnipperde vissnacks zijn op smaak gebracht met een mix van kruiden en bieden een smaakvolle en verslavende traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1360 kJ / 320 kcal |
| Vet | 0.48 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 53.4 g |
| waarvan suikers | 17 g |
| Vezels | 2.04 g |
| Eiwitten | 24.6 g |
| Zout | 6.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!