TAO KAE NOI Crispy Seaweed Original Flavor 32g
€ 2,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een klassieke snack met Tao Kae Noi Crispy Seaweed Original Flavor. Deze geroosterde zeewiersnacks zijn licht gekruid en bieden een knapperige en hartige traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2845 kJ / 680 kcal |
| Vet | 64.3 g |
| waarvan verzadigd | 23.1 g |
| Koolhydraten | 7.4 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 13.2 g |
| Zout | 1.4 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!