TAO KAE NOI Crispy Seaweed Himalayan Pink Salt 32g
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de populaire TAO KAE NOI Crispy Seaweed snack met een verfijnde toets van Himalayazout. Deze heerlijk knapperige zeewiersnack van 32g is een perfect hartig tussendoortje voor elk moment van de dag. Ervaar de unieke Aziatische smaak. Ideaal voor onderweg of als aanvulling bij je maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2782 kJ / 665 kcal |
| Vet | 62.1 g |
| waarvan verzadigd | 23.2 g |
| Koolhydraten | 8.3 g |
| waarvan suikers | 2.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 12.2 g |
| Zout | 2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!