SWALLOW GLOBE Agar – Agar Powder Chocolate 7g
€ 0,99
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer decadente en smaakvolle desserts met Swallow Globe Agar-Agar Poederchocolade. Dit geleermiddel met chocoladesmaak is perfect voor het maken van chocoladegelei, pudding en andere zoete lekkernijen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 kJ / 363 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 90.5 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 90.5 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!