SWAD Mango Chutney Hot 350g
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
SWAD Mango Chutney Hot biedt een heerlijke zoet-pittige smaakexplosie. Deze Indiase lekkernij is perfect als bijgerecht bij curries, gegrild vlees of vegetarische maaltijden. Voeg een authentieke kick toe aan je favoriete gerechten met deze pittige mango smaakmaker. Ideaal voor liefhebbers van exotische smaken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1005 kJ / 240 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan suikers | 46 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.7 g |
| Zout | 1.1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!