SUGARLOLO Konjac Jelly Mangosteen 150g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een heerlijke, fruitige traktatie met SUGARLOLO Konjac Jelly Mangosteen. Deze exotische lekkernij is perfect als lichte snack voor elk moment van de dag. Bewaar op kamertemperatuur. Ideaal voor wie op zoek is naar een verfrissende en smaakvolle optie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 11 kJ / 3 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7.3 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.06 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!