SPRING HAPPINESS Water Chestnuts 567g
€ 2,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ervaar de zoete smaak en knapperige textuur van SPRING HAPPINESS Hsingfu Waterkastanjes (567g). Perfect voor authentieke Chinese gerechten, van roerbakgerechten tot desserts.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 221 kJ / 52 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!