SMILING FISH BRAND Fried Mackerels in XO Sauce 160g
€ 2,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een smaakvol en hartig tussendoortje met Smiling Fish Brand Fried Makreels in XO Sauce. Deze krokant gebakken makrelen zijn omhuld met een rijke en hartige XO-saus, een populaire smaakmaker in de Kantonese keuken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 845 kJ / 203 kcal |
| Vet | 11.7 g |
| waarvan verzadigd | 6.3 g |
| Koolhydraten | 4.9 g |
| waarvan suikers | 3.5 g |
| Vezels | 1.4 g |
| Eiwitten | 18.7 g |
| Zout | 0.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!