SIX FORTUNE Ribbon Noodles 300g
€ 3,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van heerlijke, authentieke Aziatische smaken met deze platte, brede noedels. Perfect voor roerbakgerechten, soepen of als basis voor een snelle maaltijd. Gemakkelijk te bereiden en ideaal voor diverse Oosterse gerechten. Bewaar bevroren.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1449 kJ / 347 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!