SHENGYAO Korean Herbal Hot Pot Soup Base 200g
€ 3,29
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer een gezonde en smaakvolle hotpot-ervaring met Shengyao Korean Herbal Hot Pot Soup Base. Deze soepbasis is gemaakt met een mix van Koreaanse kruiden en specerijen, perfect voor een voedzame en aromatische hete potbouillon.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2547 kJ / 618 kcal |
| Vet | 61 g |
| waarvan verzadigd | 9.6 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 2.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.8 g |
| Zout | 11.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!