SHENG XIANG ZHEN Fruit Jelly with White Peach 180g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een zoete en verfrissende traktatie met Sheng Xiang Zhen Fruit Jelly met Witte Perzik. Deze gelei bevat stukjes witte perzik in een lichte en smaakvolle gelei.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 320 kJ / 75 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.26 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!