SEMPIO Yondu Vegan Umami Seasoning Sauce Vegetable 275ml
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
SEMPIO plant-based umami bouillon concentraat geeft een heerlijke, hartige smaak aan je gerechten. Perfect voor het verrijken van soepen, roerbakgerechten, hot pots en snelle maaltijden. Voeg eenvoudig een scheutje toe voor een authentieke Aziatische smaakbeleving. Bewaar op kamertemperatuur.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 250 kJ / 60 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 2.7 g |
| waarvan suikers | 1.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.9 g |
| Zout | 16.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!