SEMPIO Yondu Vegan Umami Seasoning Sauce Chicken 275ml
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geef je gerechten een heerlijke, hartige smaak met deze plantaardige umami bouillon. Perfect voor het verrijken van soepen, roerbakgerechten en snelle maaltijden. Voeg een authentieke Aziatische smaak toe aan je favoriete recepten. Bewaar op kamertemperatuur.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 351 kJ / 84 kcal |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5.4 g |
| waarvan suikers | 0.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.7 g |
| Zout | 16.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!