SEMPIO Instant Tteokbokki Sauce Sweet and Spicy 150g
€ 2,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een zoete en hartige variant op tteokbokki (Koreaanse rijstwafels) met Sempio Sweet Instant Tteokbokki-saus. Deze handige saus is perfect om een vleugje zoetigheid toe te voegen aan uw tteokbokki-gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 840 kJ / 200 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 26 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 1.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!