SEMPIO Seasoned Seaweed Snack Chilli 50g
€ 4,09
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een pittige kick toe aan je snacktijd met Sempio Seasoned Seaweed Snack Chilli. Deze knapperige zeewiersnacks zijn gekruid met een pittige mix van chilipepers, perfect voor wie van een beetje pit houdt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2508 kJ / 606 kcal |
| Vet | 51 g |
| waarvan verzadigd | 6.8 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| waarvan suikers | 8.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 2.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!