SEMPIO Instant Japchae Cup 82g
€ 3,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Zin in een snelle en smakelijke Koreaanse maaltijd? Sempio Japchae bevat non-fried noedels en diverse groenten, perfect gecombineerd met een kenmerkende Japchae saus. In slechts 3 minuten klaar om te eten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1318 kJ / 312 kcal |
| Vet | 4.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 9.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.9 g |
| Zout | 3.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!