SEMPIO Gochujang Hot Pepper Paste VEGAN 1kg
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Perfect voor het toevoegen van die kenmerkende hartige, zoete en pittige kick aan al je Koreaanse gerechten zoals Bibimbap en Tteokbokki. Deze royale verpakking is ideaal voor wie veel kookt of voor professioneel gebruik. Geniet van de authentieke Koreaanse keuken, geheel plantaardig!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 905 kJ / 214 kcal |
| Vet | 2.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 42.2 g |
| waarvan suikers | 25.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 6.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.











Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!