SEMPIO Gochujang Bulgogi Stir-fry Sauce 75g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter uw roerbakgerechten met de gedurfde smaken van SEMPIO Gochujang Bulgogi Roerbaksaus. Deze handige saus levert de authentieke smaak van Koreaanse bulgogi en geeft uw gerechten een rijke, hartige diepte en een vleugje kruiden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 717 kJ / 169 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan suikers | 29 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 5.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!