SEMPIO Gim Jaban BBQ Flavor Seaweed Snack 50g
€ 4,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een knapperige en smaakvolle snack met Sempio Gim Jaban BBQ Flavour Zeewier Snack. Deze geroosterde zeewiersnacks zijn gekruid met een hartige BBQ-smaak, perfect voor een bevredigende en gezonde traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2842 kJ / 687 kcal |
| Vet | 55 g |
| waarvan verzadigd | 9 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!