S&B Sweet Soy Sauce BBQ Yakiniku Seasoning Mix 30.8g
€ 1,79
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Maak thuis heerlijke en authentieke Japanse yakiniku (gegrild vlees) met deze kruidenmix. Deze mix van kruiden en smaakmakers is perfect voor het marineren en grillen van uw favoriete vlees en geeft uw barbecue een hartige en smaakvolle toets.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1327 kJ / 314 kcal |
| Vet | 4.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 52 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8 g |
| Zout | 18.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!